✉️ V Opletkách 235, Kolín IV   ☎️ 602 676 360, 604 933 209  Po-Pá 8.00-20.00 So-Ne 8.00-20.00

Akce a novinky

Novinky, výhodné akce pro naše klienty a informace o změnách otevírací doby.

 


Ve studiu můžete platit platební kartou. Rovněž přijímáme veškeré typy poukázek Sodexo, Sodexo Flexi Pass Card, Chècque Déjeuner, Gallery Beta, Edenred, Edenred Ticket Benefit Card, jsme partnerem programu Benefity, poskytujeme slevu 25% na Sphere Card, 20% zvýhodněné permanentky pro studenty a zaměstnance nemocnice Kolín.

 

 

Registrace s první návštěvou zdarma

Pokud se zaregistrujete přes internet, máte od nás první opalování ZDARMA!*
*dárek pro nově registrované zákazníky, kteří ještě nejsou v databázi a nezaregistrovali se v minulosti jiným způsobem

Objevte svět slev, výhod a dárků pro naše stálé klienty. Zaregistrujte se on line nebo osobně ve studiu. Automaticky získáváte trvalou slevu 10% na jednorázové vstupy.

 

K svátku a k narozeninám máme pro Vás jako dáreček další opalování a navíc jste zařazeni do našeho bonusového programu, kde jsou pro Vás připraveny odměny v podobě kreditu na opalování a solární kosmetiky.

 

K tomu můžete využívat mimořádně výhodné akce, které jsou určeny pouze pro registrované klienty a budete o nich s předstihem informováni e-mailem. Pokud si budete přát, můžete být o novinkách informováni také formou SMS.

 

Vyplněním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení (cca 1x měsíčně). Z databáze se můžete kdykoli odhlásit.


 

Letní permanentky 1.7. - 31.8.2020

 • navýšení 50% kreditu navíc
 • výše vkladu/cena permanentky je libovolná od 500,- Kč výše
 • platnost permanentky je 1 rok 
 • odečítají se základní ceny za minutu

 

Koupit

 

HAPPY 15 - 15.8. (otevřeno 8.00-20.00)

Každého 15. dne v měsíci* se můžete opalovat za výhodnou cenu 150,- Kč** na libovolnou dobu v soláriu podle Vašeho výběru, nebo si pořídit permanentku s navýšením kreditu 50%. Cena permanentky 1500,- Kč = výše kreditu 2250,- Kč.

Akce pro registrované zákazníky.

*v našem Eshopu je permanentka k dispozici 15.dne v měsíci od 0.00 do 24.00h

**při platbě v hotovosti nebo kartou, nelze strhávat z permanentky

Koupit

 

Informace o dezinfekci v Solárním studiu Laguna

 • na solária a veškeré povrchy je používána dezinfekce Cleamen 570 určený pro praktickou desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných. Likviduje bakterie a viry v řádu 2-3 minut.
 • každý klient má k dispozici svoje ochranné brýle vydezinfikované přípravkem na lékařské nástroje Desident CaviCide (doba působení 3 minuty)
 • UV záření mikroorganismům nesvědčí
 • vzduchotechnika v kabině při spuštění solária otevře přívod čerstvého vzduchu zvenčí a okamžitě začne odvádět vzduch z kabiny ven z budovy. U našeho nejmenšího solária je tento objem vzduchu 650 m krychlových za hodinu, u všech ostatních ještě více.
 • každou hodinu budou ve studiu dezinfikovány kliky u dveří, vodovodní baterie, WC a frekventované plochy na odkládání věcí
 • klienti mají k dispozici dezinfekční mýdlo (doporučená doba mytí rukou je 20 s mimo proud vody, baterii zavírat papírovým ručníkem) a dezinfekční gel na ruce.

 

Nové solárium ERGOLINE AFFINITY 660 SMART POWER

Jako první solárium Ergoline Affinity 660 Smart Power se speciálními trubicemi Rainbow Light 160W s přesně nakombinovanými druhy světla udělá z běžné návštěvy solária neobyčejný relaxační zážitek!    

Jedná se o unikátní kombinaci 6-ti druhů světla, kdy každé světlo proniká do jiné hloubky kůže a zásobuje ji energií. Každé světlo tak působí přeně tam, kde má. Výsledek je zcela uníkátní.

Únava? Špatná nálada? Se soláriem Rainbow vám nic takového nehrozí. Naopak!  Energie, vitalita, relaxace, regenerace, harmonie, „světelná terapie“, tvorba vitamínu D a atraktivní dlouhotrvající opálení - to je jen malý výčet toho, co všechno dovede solárium Rainbow.

MODRÉ SVĚTLO - zlepšuje poškozenou kůži, regeneruje unavenou pleť, má antibakteriální účinky, podporuje dobrý pocit a náladu.

ZELENÉ SVĚTLO - snižuje napětí a zároveň zvyšuje množství energie, neboť zelená barva je považována za relaxační.

ČERVENÉ SVĚTLO - podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, účinně přispívá k hydrataci pokožky, odbourává volné radikály a pokožka je tak hladká a hebká.

ŽLUTÉ SVĚTLO - spojujeme se slunečním zářením, je to optimismus, radost ze života, sebevědomí, kreativita.

UVA SVĚTLO - je zodpovědné za přímou pigmentaci, jejíž výsledkem je okamžité atraktivní opálení.

UVB SVĚTLO - pro dlouhotrvající opálení, tvorbu pigmentu a vitamínu D nezbytného pro naše zdraví 


 

GDPR - ochrana osobních údajů

Bereme ochranu vašich soukromých údajů vážně a chtěli bychom, abyste se při návštěvě našich internetových stránek cítili dobře. Ochrana vašeho soukromí při zpracování osobních údajů je pro nás důležitou záležitostí, kterou při našich obchodních procesech bereme na zřetel. Osobní údaje, které jsou získávány během návštěvy našich webových stránek nebo osobně ve studiu, zpracováváme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů - blíže čl.10 OP. Neustále vylepšujeme technická a organizační bezpečnostní opatření tak, abychom chránili u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob.

S účinností od 1.srpna 2006 došlo ke změně právní úpravy, spočívající v novém znění ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., provedené zákonem č. 214/2006 Sb. Tato změna se projevuje v zavedení tzv. principu opt-out, pokud jde o obchodní sdělení zaslaná elektronickými prostředky na adresy zákazníků, neboli subjektů již existujících obchodních vztahů. Nově tedy fyzická či právnická osoba, která získala podrobnosti elektronického kontaktu od svého zákazníka v souvislosti s prodejem výrobku nebo služby, může tento elektronický kontakt využít pro potřeby šíření obchodních sdělení, týkajících se jejích vlastních obdobných výrobků nebo služeb, aniž by si opatřovala předchozí souhlas s využitím elektronického kontaktu, za účelem šíření obchodních sdělení, od svých zákazníků. Stále však musí být dodržen předpoklad, že zákazník má jasnou a zřetelnou možnost jednoduchým způsobem, zdarma nebo na účet této fyzické nebo právnické osoby odmítnout souhlas s takovýmto využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy, pokud původně toto využití neodmítl.

Zprávy dostáváte na základě registrace v solárním studiu LAGUNA (osobně nebo přes formulář na webových stránkách). Pokud si nebudete přát nadále dostávat informační emaily nebo sms, odpovězte nám prosím zprávou NEZASÍLAT. Děkujeme 🙂


 

 

Nové solárium Ergoline Esprit 770-S 🌞
Nové trubice na Ergoline 900 Excellence 🌞 Novinka! Nové opakovací trubice OxyTan - pokožka je hebčí, více okysličená, opálení déle vydrží. Ješte silnější opalovací výkon v kratším čase! Nové aromaterapeutické směsi vůní Nobilis Tilia - Imunita, Aktivita, Tantra, Radost ze života. 🌞🌸🌻

 

OXY TAN x-TANsive krásné opálení & hebká kůže
 Převratná NOVINKA -  JEDNA TRUBICE DVA ÚČINKY. 
 
V našem studiu na soláriích Ergoline 900 Excellence (č.4) a Ergoline 770-S (č.3)
Pro perfektní opálení je potřeba energie UV záření a kyslík v kůži. Trubice OXYTAN x - TANsive působí pomocí vysokého podílu UV záření a speciálního červeného světla, které působí i v hlubších vrstvách kůže a zásobuje je energií a kyslíkem.
Čím více kyslíku, tím lepší opálení. OXY TAN x-TANsive – pro krásnou a hebkou kůži. Speciální červené světlo trubic OXYTAN x-TANsive může chránit tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, zlepšovat hydrataci, urychlovat regeneraci a omezovat působení volných radikálů.
Kombinace ultrafialového a speciálního červeného Beauty Light světla v trubicích OXYTAN x-TANsive je schopna nejen dosáhnout perfektního opalovacího procesu pokožky, ale i působit v hlubších vrstvách kůže
důležitých pro cirkulaci krve a lymfatický systém a zásobovat je energií.
 
 
 

 

Aromaterapie v soláriu

Směsi éterických olejů

...výjímečné harmonie účinků a vůní

Kombinací pečlivě zvolených éterických olejů docílíme synergického efektu, kdy jednotlivé složky směsi se navzájem posilují a podporují. Vzniká tak množství kompozic, vybíraných pro cílený účinek anebo vůni. V případě synergických směsí Nobilis Tilia je to obojí. Zkušení aromaterapeuté vytvořili harmonizační ozdravné směsi, které pomáhají nejen při řadě fyzických či duševních obtíží, ale jejich vůně jsou tak příjemné, že pro jejich použití nemusíte hledat důvody. Stačí jen přivonět a s důvěrou odevzdat vše, co vás trápí.

V našem studiu na soláriích Ergoline 900 Excellence (č. 4) a Ergoline 770 Esprit (č. 3).

Směs éterických olejů DOTEK JARA

Popis:

Specifická směs éterických olejů má svěží vůni jara a používá se k rozptýlení starostí, osvěžení a relaxaci. Harmonizuje emoce, uvolňuje pocit hněvu a frustrace, oživuje, přináší radost a dobrou náladu.

Složení:

Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarinkový), Dalbergia Sissoo Wood Oil (éterický olej z růžového dřeva), Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citral*. * - z přírodních éterických olejů

Směs éterických olejů AKTIVITA

Popis:

Synergická směs podporuje neustále probíhající proces obnovy a umožňuje nám plynout s přicházejícími událostmi i emocemi. Oživuje, posiluje, je zdrojem spokojenosti, hojnosti, úspěchu a radosti. Směs přináší vnitřní lehkost a učí nás vychutnávat si život tady a teď. Propojením s tělem a jeho potřebami umocňuje naše smysly a posiluje oporu, kterou máme každý sám v sobě. Učí nás jemnému umění přijmout okolnosti jako nejlepší výchozí stav, a tím nám dává moc nad vnějšími událostmi. Snadno tak budeme rozdávat radost a sílu sobě i druhým a pracovat s chutí pro vnější svět. Směs ukazuje nejen cestu vpřed, ale také cestu k vnitřnímu vedení a poznání. Uvolňuje přílišnou sebekontrolu a nadvládu ega a odstraňuje traumatické bloky tím, že napomáhá k jejich zpřítomnění a uvědomění. Zmírňuje pocity viny a sklon k sebeobviňování, rozpouští zlost a napětí, dodává odvahu, spontánnost a optimismus. Synergická směs pomáhá každému být sám sebou, inspiruje, přetváří a posiluje rozhodnost. Je třeba vstát a jít, protože naděje je v naší aktivitě.

Složení:

Elettaria Cardamomum Seed Oil (éterický olej z kardamovníku obecného), Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Ocimum Basilicum Oil (éterický olej z bazalky pravé), Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil (éterický olej bergamotový bez bergaptenu), Laurus Nobilis Oil (éterický olej z vavřínu vznešeného), Cananga Odorata Flower Oil (éterický olej z květů kanangy vonné), Anthemis Nobilis Flower Oil (éterický olej z květů heřmánku římského), Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Eugenol*, Citral*, Geraniol*, Benzyl Alcohol*. *- z přírodních éterických olejů

Směs éterických olejů IMUNITA

Popis:

Směs éterických olejů se vyznačuje silnými protivirovými a antibakteriálními účinky, stejně tak jako uvolňujícím působením na nervový systém. Účinně posiluje obranyschopnost organizmu, ulevuje při úzkosti a depresích, harmonizuje srdce a emoce.

Složení:

Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Cinnamomum Camphora Leaf Oil (éterický olej Ravintsara), Melaleuca Viridiflora Leaf Oil (éterický olej Niaouli), Cananga Odorata Flower Oil (éterický olej z květů kanangy vonné), Pogostemon Cablin Leaf Oil (éterický olej z pačule obecné), Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargonie vonné), Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Citral*, Isoeugenol*, Eugenol*, Benzyl Alcohol*.* - z přírodních éterických olejů

Směs éterických olejů TANTRA

Popis:
 
Směs prohlubuje prožitek a má smyslnou exotickou vůni. Zavede vás hluboko k vašim pocitům a umocní spojení se sebou samým i s druhými na tělesné i duševní úrovni. Zmírňuje únavu a napětí a postupně uvolňuje celé tělo i mysl. Probouzí energii k hravosti, aktivitě a tvořivosti. Afrodiziakální účinky éterických olejů otevírají prostor intuici, umožňující hluboké prožitky a euforii.
 
Složení:

Cananga Odorata Flower Oil (éterický olej z květů kanangy vonné), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomerančový sladký), Styrax Benzoin Gum Extract (rozpuštěná pryskyřice benzoe absolue), Alcohol (rozpouštědlo), Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil (éterický olej z kůry skořicovníku), Acacia Decurrens Flower Extract (éterický olej mimózový), Limonene*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Alcohol*, Citronellol*, Eugenol*, Benzyl Cinnamate*, Citral*. * - z přírodních éterických olejů

Směs éterických olejů RADOST ZE ŽIVOTA

Popis:

Éterické oleje v této kompozici mají zklidňující a povznášející účinky na psychiku. Uvolňují tvořivost a zlepšují intuici. Ulevují při depresi, strachu a melancholii, přinášejí radost a optimismus. Směs pomáhá při nervovém napětí, navozuje pocit štěstí a uvolněné harmonie.

Složení:

Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomerančový sladký), Jasminum Officinale Extract (éterický olej z jasmínu pravého, absolue), Limonene*, Benzyl Benzoate*, Linalool*, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Citral*. * - z přírodních éterických olejů

Biochemická specifikace:

Nepoužívat v těhotenství.


 

Možnost zakoupení dárkových certifikátů

Dárkový certifikát podle Vašeho výběru a v libovolné hodnotě Vám rádi připravíme do obálky. Vše je v elektronické podobě a je proto nutná nejprve registrace zákazníka.


 

Novinka! Nákup permanentky v eshopu!

Ve studiu probíhá slevová akce a Vy nemáte čas přijít si pro permanentku? Nevadí! Od dnešního dne máte možnost si ji koupit v našem eshopu. V nabídce budou jak běžné permanentky, tak i akční s výhodnějším bonusem (vždy po dobu trvání slevové akce). V současné době je možná pouze platba bankovním převodem.

 

Eshop

 

Možnost objednání kosmetiky AVON online!

Kosmetiku AVON nyní lze objednat následujícími způsoby:

 1.  prostřednictvím obchodu AVON online
 2. přes vKatalog
 3. z tištěného katalogu

Váš balíček si můžete vyzvednout ve studiu kterýkoli den v týdnu v běžné otevírací době 🙂

Uložit


 

 

 

 

 

V našem studiu se opaluje

pan Daniel Vencl,

profesionální boxer,

mistr světa organizace GBF.

www.boxingpodebrady.cz

Uložit


 

Otevíráme v pondělí 8.8.2016
Těšíme se na Vás od 14.00 v novém interiéru!
🙂

 

NOVINKA! Laguna on line

Od 18.5.2016 se můžete on line objednávat a zjištovat historii návštěv a zůstatek kreditu. Veškeré informace naleznete na stránce REZERVACE A VAŠE PERMANENTKY. Přístupové údaje získáte přímo ve studiu.


 

NOVINKA! Ve studiu máme novou klimatizaci!

Od 11.5.2016 je naše studio vybaveno novou výkonnou klimatizací Toshiba. I v letních měsících se tedy můžete vyhnout tropickým vedrům a opalovat se v místnosti se stabilní příjemnou teplotou.


 

HAPPY 15

Každého 15. dne v měsíci se můžete opalovat za výhodnou cenu 150,- Kč* na libovolnou dobu v soláriu podle Vašeho výběru, nebo si pořídit permanentku s navýšením kreditu 50%. Cena permanentky 1500,- Kč = výše kreditu 2250,- Kč.

Akce pro registrované zákazníky.

* při platbě v hotovosti nebo kartou, nelze strhávat z permanentky


 


 

 Otevírací doba

V létě 2020 otevírací doba nezměněna!!

Víkendy již od 8.00!!

I o prázdninách:

Po-Pá 8.00 - 20.00

So-Ne 8.00 - 20.00